Uluslar arası başarılar

Türkiye başarıları

Bölgesel başarılar

Kurumsal Ödüller

1    2    3

1    2    3

1    2    3

>>>>

      

Yeni haberler:  13. yılımızı da ödüller ile tamamladık. Toplam Başarımız  1002 oldu. Son ödüller için tıklayınız

 

İki dünya ikinciliği birden IE-NO HIKARI'den Derya Kızıldağ'a, Belarusya My Home Land'den Mehmet Nuri Delen'e. Şark Gülü Kırtasiyenin düzenlediği MonAmi Çocuk ve Çevre Resim Yarışmasından Çağan Koç'a Birincilik (iPad)

Çocuklarımızın kazandığı Disneyland gezileri toplamı 6 oldu. Jolly Tur'un düzenlediği "Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum"  konulu resim yarışması sonuçlandı.  7-8 yaş gurubunda Sude Naz Özcan, 9-10 yaş gurubunda Rojin Sandalcı birinciliği alarak Disneyland seyahati kazandılar.

2011'de Mark&Spencer tarafından düzenlenen "Doğadan Desenler" konulu resim yarışmasında öğrencimiz Simay Polattürk Türkiye Birincisi oldu. Simay üç kişilik Disnayland gezisi de kazanmış oldu. Bu ödül Simay'ın bu yılki ikinci Disneyland ödülü oldu. Ancak ilkine gidemedi. Çünkü Ödül üç kişilikti ve küçük kardeşini bırakması mümkün değildi. Parasını biz verelim, kardeşimi de götürelim dediler ancak kabul edilmedi. Ama bu kez dört kişilik Disneyland gezisi kazandı. Ayrıca Marks&Spencer'dan 500 TL'lik hediye çeki de alacak. Bir başka öğrencimiz Eda Kuntalp de aynı yarışmada Mansiyon kazandı. Ödül töreni 5 Haziran günü Suadiye Marks&Spencer'da yapılacak.

Yunanistan, Uluslar Arası Çocukların Sanat Sergisi tarafından düzenlenen 4. bienalde 141.234 eser arasından 1,2 ve 3.lük olarak 18 ödül birden aldık.

Jolly Tours tarafından düzenlenen "Hayal Ediyorum Tatile Gidiyorum" Resim Yarışması sonuçlandı. 3,4,5,6 ncı sınıflar için düzenlenen ve her kategori için ayrı ödüllendirme yapılan yarışmada Çocuk Sanat'tan SILA AKBAYIR 4. sınıflar birincisi olurken, EZGİ BARLAS ta 4. sınıflarda mansiyon kazandı. Sıla, iki kişilik Disnayland gezisi de kazanmış oldu.

Özel Alpay Tarhan İlköğretim Okulu'nun düzenlediği "Nasrettin Hoca" konulu resim yarışmasında öğrencimiz Simay Polattürk Türkiye Birincisi oldu. Simay üç kişilik Disnayland gezisi de kazanmış oldu.

Forum Bornova'nın düzenlediği "Bir resim yap bahar gelsin" konulu forumların bulunduğu beş ili kapsayan yarışmada Dilara Turgut ve Damla Nasman ikinci olurken Ece Kızıldağ ise üçüncülüğü aldı. Ayrıca 24 öğrencimizin eseri sergilenmeye değer bulundu. Ödül töreni ve sergi açılışı 11 MAyıs 2009 günü Saat:18.00 de Forum Bornova'da yapıldı

IE-NO-HIKARI The 15th Annual World Children's Picture Contest (Japonya)

İKİ ALTIN MADALYA BİRDEN (51.320 eser arasından)

NAZ KARADAVUT    -    UMUT YANIK

İki çocuğumuzun birden altın madalya kazandığı 15. Dünya Çocuklarının Resim Yarışması Kataloğuna Naz Karadavut'un çalışması kapak yapılmıştır.

67 ülkeden 51.320 eserin katıldığı dünyanın en büyük yarışmasının ödül çizelgesi için tıklayınız.

IE-NO-HIKARI The 16th Annual World Children's Picture Contest (Japonya) 2009

İKİ GÜMÜŞ MADALYA BİRDEN (51.918 eser arasından)

İNCİ BELİZ BERİK    -    ALP GÜZELIRMAK

The Small Montmarte Of Bitola 2009 Makedonya

En İyi Koleksiyon: Çocuk Sanat

ALTIN PALET: Alp Güzelırmak - Naz Kuntalp

SHANKAR'S İnternational Children's Competition'dan

"Gümüş Madalya" DAMLA UYSAL'a

HAYALİMDEKİ YILDIZLAR

Mengerler otomotiv'in düzenlediği "Hayalimdeki Yıldızlar" Resim yarışmasında 4 ödül birden geldi.

Selin Nasman ikinci

Kaan Tunçer üçüncü

Eylül Ercandoğu Jüri Özel ödülü

Damla Nasman Mansiyon

Artvital.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin tüm hakları Art Vital Güzel Sanatlar Atölyesi - Özden Örgen firmasına aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. 3. kişiler ile ilgili duyurular bilgilendirme amaçlı olup, hata ve yanlışlıklardan  artvital.com sorumlu tutulamaz. Art Vital ve Çocuk Sanat tescilli markalardır.

                                                                                           

Tasarım Art Vital                                    Ana Sayfa    |   Kurumsal     |    Arşiv     |     İletişim     |    Site Kullanım Koşulları